Vali Demirtaş’tan Karaisalı İlçesine Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 19 Temmuz 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Adana’nın Karaisalı İlçesi’ni Ziyaret etti.

Ziyarette Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat, Karaisalı  Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve kamu kuruluşu temsilcileri ile Kaymakamlık personeli tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Mahmut Demirtaş, kendisini karşılayanlarla tek tek tokalaşarak, teşekkür etti.

Kaymakamlık makamında Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve kamu kuruluşu temsilcileri ile bir süre görüşen Vali Demirtaş, vatandaşların talep ve beklentilerinin karşılanması konusunda tüm kurumların gerekli hassasiyeti göstererek, vatandaş odaklı hizmet anlayışının asli görevleri olduğuna işaret etti.

Vali Demirtaş, ilçenin genel durumu hakkında Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat’tan bilgi alarak, yapılan çalışmalardan dolayı Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat, Karaisalı  Belediye Başkanı Saadettin Aslan ile tüm kamu ve yerel yöneticilere teşekkür etti

Vali Demirtaş Muhtarlar ve Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Karaisalı ilçesi meydanında bulunan Atatürk Parkı’nda ilçede görev yapan mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, muhtarlar ve vatandaşlarca dile getirilen sorunlar ile mahallelere yönelik talep ve beklentileri dinledi.

Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu buluşmada mahalle muhtarları ve vatandaşlara hitap eden Vali Demirtaş, bu buluşmaları gerçekleştirmelerindeki amaçlarının sorunları bizzat muhtar ve vatandaşlardan dinlemek, dile getirilen eksikliklerin giderilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaları başlatmak olduğunu söyledi.

Vali Mahmut Demirtaş’ın Karaisalı’da yoğun bir katılımla gerçekleşen muhtar ve vatandaş buluşması, ilçenin genel durumuna yönelik durum değerlendirmesiyle sürdü.

Daha sonra ilçede bulunan esnaflarla da bir süre görüşen Vali Demirtaş, esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Vali Demirtaş, Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Vali Mahmut Demirtaş, ilçe meydanında bulunan Atatürk Parkında muhtarlar ve vatandaşlarla buluşmasının ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu ziyaret ve incelemeleri sırasında Vali Demirtaş, 2011 yılında hizmete giren Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yetkililerinden, merkezin genel durumu ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Valiliği olarak toplumun tüm kesimlerine daima destek olmaya kararlı olduklarını belirterek, merkez yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Demirtaş, Karaisalılı Şehit Sevda Güngör’ün Kabrini Ziyaret Etti

Vali Mahmut Demirtaş, FETÖ/PDY’nin 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi Özel Harekât Daire Başkanlığı’na düzenlediği saldırıda şehit olan Karaisalı’nın Çatalan Mahallesi’nden Polis Memuru Sevda Güngör’ün kabrini ziyaret etti.

Karaisalı İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette Şehit Polis Memuru Sevda Güngör’ün ilçedeki baba ocağını ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, şehidin babası Mehmet Güngör ve annesi Nural Güngör’e Allah’tan sabır diledi.

Vali Demirtaş, daha sonra şehidin babası Mehmet Güngör ile birlikte Sevda Güngör’ün kabrini ziyaret ederek, dualar etti.

15 Temmuz hain darbe girişimini unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını dile getiren Vali Demirtaş, ülkenin geleceğine, birliğine ve beraberliğine alçakça yapılan girişimin ülke tarihinde yaşanmadığını söyledi.

Vali Demirtaş, daha güçlü bir Türkiye’nin bekası için, içerideki ve dışarıdaki hainlere hiçbir zaman fırsat verilmeyeceğini vurgulayarak, tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyip, onlara minnet borçlu olduklarını, şehitlerin yakınlarını da devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın