Karaisalı Belediyesi’nden ‘Aşure Günü’ Programı

  • Haberin Tarihi: 17 Ekim 2016
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Adana’nın merkez Karaisalı ilçesinde, belediye başkanlığı tarafından, muharrem ayı dolayısıyla aşure günü programı düzenlendi.

İlçe merkezinde düzenlenen etkinlikte, yaklaşık 2 bin kişiye aşure ikram edildi.

Aşure günü programında, Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç ve İlçe Belediye Başkanı Saadettin Aslan, vatandaşlara aşure dağıtımı yaptı.

Muharrem ayının dostluk ve kardeşliği pekiştirdiğini belirten Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Aşure günleri birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttığı günlerdir. Bugün güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Bizi burada yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe, Kaymakam Mehmet Tunç, Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı İlçe Başkanı A. Sezai Yılmaz, Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Recep Ak, Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanı Dudu Yaşar, Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı İlçe Başkanı Hatice Efe, Karaisalı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Zühtü Şafak, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın